Bona Fide...

Komentari novosti objavljenih na pokretpatriot.com
erdedi
PP Admin

Bona Fide...

PostPostao/la erdedi » 25 ruj 2016, 01:15

This is a blog post. To read the original post, please

25 Rujna, 2016
Moje je ime Stjepan Kofler. Inicijator sam osnivanja neformalnog pokreta i udruge "PATRIOT" (pokretpatriot.com). Svatko od vas koji ćete barem razmisliti ili se prikloniti ideji koju ću iznijeti u nastavcima a koji to zatraži dobiti će moju biografiju ili životopis i odgovor na svako pitanje nastavno na tekst u nastavku.

Jutros su me posjetila (po stoti put) dva policijska službenika kako bi me USMENO podsjetili da sam po zakonu DUŽAN promijeniti osobnu dokumentaciju, budući da sam iz "otetog" mi stana (u sprezi nekadašnjeg rukometnog reprezentativca Ž. N. i policijskog službenika M.S.) bio prisiljen preseliti u kuću mojih roditelja. Pokušao sam kao i u prijašnjim situacijama dok su mi (umjesto poštara) uručivali razna rješenja, obavijesti, ili me pak privodili na sud, razgovarati s tim mladićem kao s čovjekom. Po stoti put uvjerio sam se da to nije moguće. "samo radimo svoj svoj posao...mi moramo, nama je izdan nalog"...njihov je odgovor. Zarobljenici Sistema... programirani, bez empatije, bez osmijeha...oni se jednostavno NE USUDE razmišljati. Ponukan ovim događajem i takvim, zapravo nasilnim Sustavom kao uzrokom poremećenih odnosa s najvažnijim i najdražim mi ljudima u životu, odlučio sam vas pozvati da zajedno KREIRAMO društvo slobodnih i ravnopravnih ljudi, društvo blagostanja, empatije , ljubavi i brige za bližnjega ili nemoćnoga. Društvo utemeljeno na HUMANOSTI.  Iako nas kvazistručnjaci, kvazintelektualci i mediji, (oni koji upravo sad i ovdje žive vlastitu utopiju), uvjeravaju da je takvo društvo utopija, ja ZNAM da je ono moguće. ZNAM  i kako do cilja stići mirnim putem, koristeći upravo i samo one alate kojima se koristi i ta podložnička i pohlepna manjina veleizdajnika kupljena od strane malobrojne skupine patoloških kreatura, kreatora Novog svjetskog poretka...

Slijedi...Prvi korak
erdedi

Natrag na “PP novosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.