Moderatorske zatvorene grupe

Otvorite temu i javite probleme, upite, prijedloge za razvoj i dodatke, dopuštenja korisnika, pomoć kod korištenja itd.
Nostradurus
Kontakt:

Moderatorske zatvorene grupe

PostPostao/la Nostradurus » 28 svi 2013, 00:26

Ovaj forum koliko vidim nema zatvorene moderatorske grupe. Mislim da bi to možda bilo dobro imati. Fali nam i tema o baniranima. Jer kako je krenulo, divezanata na forumu će biti kao u priči.

fokus
PP Admin

Re: Moderatorske zatvorene grupe

PostPostao/la fokus » 31 svi 2013, 11:29

Slažem se. Erdedi i ja smo već spominjali to. Privatni forum/grupu na kojem možemo biti produktivniji ćemo postaviti. Tema o baniranima... može i to - ovdje u "Razvoj stranice i foruma". Evo da se erdedi i ja uskladimo i složit ćemo nešto.

Nostradurus
Kontakt:

PostPostao/la Nostradurus » 25 lip 2013, 21:29

Prošlo je mjesec dana i nema moderatorske grupe. Stoga će lijepo sad sve leći na leđa administratora za sve što se događa na forumu. Nije da nisam na vrijeme pisao.

fokus
PP Admin

PostPostao/la fokus » 29 lip 2013, 10:55

Istina, prošlo je puno vremena. Nije me bilo više dana da održavam forum ili stranicu jer je bilo napeto s poslom. Tako je to kod mene, bilo je i prije, bit će opet.
Idem sad sve redom pregledati i updejtat.
Mod-grupa danas...

Nostradurus
Kontakt:

Početna Stranica PP?

PostPostao/la Nostradurus » 31 kol 2013, 10:29

Imao bih pitanje zašto se kao index stranica pp-a otvara stranica sa novostima? Index stranica bi prije trebala biti npr. stranica "o nama". Bilo tko tko uleti na pokretpatriot.com prvo počne čitati vijesti koje sada uopće nemaju veze sa pp.

Nostradurus
Kontakt:

PostPostao/la Nostradurus » 01 ruj 2013, 23:19

Fokus, Hvala na brzoj reakciji.

anonymous coward

PostPostao/la anonymous coward » 17 stu 2013, 22:47

Forum je na umoru. FB grupa još kako tako životari. Izgubljen je momentum prelaskom na nove stranice i forum. Novosti i Aktualno je s datumom od dne. 01.09.2013.g. dakle od prije 3 mjeseca.
Ajmo "glavonje" što sad ?
Da bi stranica bila mjesto "Where Everybody Knows Your Name" potrebno je na dnevnoj osnovi višekratno ažurirati novosti... Dobrovoljno se javljam za tu rabotu ali trebam ovlasti ...

fokus
PP Admin

PostPostao/la fokus » 20 stu 2013, 22:58

Nisam "glavonja", mislim da je to nekako erdedi više :)
Ajde, drago mi je da se konačno netko javio dobrovoljno.
Ja jednostavno ne stignem održavati ovo ili ako stignem nemam živaca prenositi novosti sa portala koji pišu o tome da je sve u banani i da će bit još gore. Kome to treba?

Rješenja da pišemo a ne da prenosimo negativnosti u novostima?
Da, postoje rješenja! Ali što kad ljudi u moru informacija nemaju vremena i želje to pročitati i prihvatiti. Trebaš imat opaku kampanju ili ljude lupit s batinom po glavi da bi slušali :)
Spoznaja da se borimo protiv vjetrenjača i da je sve iščašeno kao nikad prije nije mi baš poticajna.

Zadnjih 2-3 mjeseca bio je zalet sa osnivanjem udruge odnosno stranke no od donatora ništa. Ja sam napet ko puška čekao da se u potpunosti posvetim PP-u i ostavim ostalo trčanje za novcima. Očekivao sam da to ne bude više samo volontiranje nego ozbiljan projekt/kampanja za prodor u društvo.
Eh sad niš od toga... pa je i meni splasnuo entuzijazam.
Imam masu dobrih ideja da se PP predstavi kvalitetno kroz PR i marketing. Od stranice bi mogao čudo napravit. Odnos s članovima vidim da bi se mogao intenzivirati, napraviti tribine, donacije, merchandising itd. Al moš ga hebat kad to nitko neće podržat. Za to treba vremena, a ja u to vrijeme moram živjet od nečeg.
Svakih par dana forum počistim od spamera i pazim da se ne zruši nešto, to je to.

Inače prije 2-3 tjedna netko je provalio na stranicu. Valjda je neki plugin imao rupu. Sumnjao sam na plugin koji sinkronizira novosti, komentare, korisnike i login na forumu i stranici. Zato ga sada više nema.
Vidio sam u databazi da je neki pametnjaković kuršlus napravio. Forum je podivljao sa spamom i stranica se srušila itd...
Uglavnom, imao sam backup pa sam maknuo sve i napravio clean install opet. To je razlog zašto je 1.9. zadnja novost. Možda sam nešto stavljao poslije backupa, možda nisam. Ne sjećam se više.

Aj da se ne piskaramo tu. Spomenuo si facebook grupu, pratio sam to on/off ali nikad sudjelovao. Niš koristi je to. Ajmo rađe neki normalni kontakt. Idemo na kavu nekam ako si u Zg pa da se ko ljudi razgovaramo. Idemo smislit što da se popravi na PP i ostalom...
Dobiš ovlasti, može i Damir i Nostradurus i tko je već u core PP-u. Samo da se nešto počne dešavati.

/Damir/

PostPostao/la /Damir/ » 28 stu 2013, 20:03

Nekako mi se čini da bi oni koji su u mogučnosti i sposobni, da se nekako povežu s Pavunom, Tabakovićem, Kulićem i ostalima ,hrabrima, koji bez kalkulacija razotkrivaju istinu. Oni mogu dati dodatnu "težinu" ovoj stranici, ako im se otvore sva vrata. Mi smo ipak ,neka se nitko ne uvrijedi, anonimusi koje nitko previše ozbiljno ne doživljava, pogotovo u prezentaciji nekreditnog novca. Velika većina nas hrvata su, nažalost ipak, više manje ovce, koje trebaju lidera. Dečki koje sam spomenuo i na koje sam aludirao u uvodu dobro razumiju stvar i nisu lažni vođe, smatram da su oni istinski lideri u svojim profesijama, dalekovidni i željni promicanja i perzentiranja istine narodu ,kako bi iz stvarne dijagnoze trenutnog stanja krenuli u skidanje okova dužničkog ropstva. Što je najvažnije, mislim da oni u budućnosti ne vide Hrvatsku d.o.o. kao što je sada, već kao narodnu državu. Koliko vidim ,nisu sebićni i žele ostatak života potrošiti za dobrobit hrvatskog čovjeka. Svima lijep pozdrav.

Natrag na “Razvoj stranice i foruma”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.