Suradnja s strankama s sličnim programom PP

Politički angažman, promidžba, suradnja s pojedincima grupama i organizacijama
Marijan Katicic

Suradnja s strankama s sličnim programom PP

PostPostao/la Marijan Katicic » 01 stu 2014, 12:07

Poštovani članovi,Član sam pokreta ZAJEDNO.Pokret i stranka ZAJEDNO ima sličan program kao i PP.

U 100 dana Sabora i Vlade stručnjaka koje naša Domovina ima ZAJEDNO
mi imamo slobodu i povrati svih opljačkanih vlasništva nama građanima !

1. Poništenje pretvorbe temeljem dokumenata Državne revizije i Sabora RH,

2. Poništenjem pretvorbe privatizacija je pravno ništavan posao, oni koji su opljačkali naša vlasništva, ista gube, imaju suđenja i dužni su nam platiti rentu za korištenje naše privatne imovine, dužni su nam platiti izgubljenu dobit i kamate za rentu i dobit.

3. Banke se vraćaju građanima po istom principu u privatni vlasnički udjel rođenjem ili per capita, renta i dobit i kamate za pljačku moraju se platiti, jer ne može niti jedan Ante Marković u 45 minuta ukrasti banke jer svi znamo da su vlasnici banaka tvrtke a vlasnici tvrtki građani, niti Škegro namjernim stečajem 25 banaka !

4. Narodna banka se vraća na zakon iz 1994 godine i zaustavlja se kamatarenje tvog rodnog lista s namjerno 50 puta skupljim novcem, slijedi velika istraga o poslovima HNB i nestanku narodnog zlata.

5. Isključiv gospodarski pojas se postavlja u Jadran što garantira dobit rođenjem od koridora, nafte i plina itd…

6. Planovi gradova i regija glasovima građana u suradnji s stručnjacima moraju biti dovršeni u 100 dana Nove Hrvatske, temeljem istih radi se nacionalni plan, financijski plan i u Saboru RH se odobrava samofinanciranje plana putem Narodne banke i distribucija novca putem naših banaka vraćenim nama poništenjem pljačaka pretvorbe i privatizacije

7. Pokreće se NE EU referendum, EU nije država niti je EU/RH međunarodni sporazum, prema tome suverenitet imamo, većina glasova nas građana i slijedi DEROGACIJA UGOVORA, jednostrani izlaz iz EU, naravno bez procedura i troškova izlaska o kojima nas stalno lažu mediji. I pokreće se referendum ZA direktnu demokraciju u domovini jer alati za istu su dostupni putem e.referenduma, e.delegacije glasa, e.države, e.države i e.izbora

erdedi
PP Admin

Re: Suradnja s strankama s sličnim programom PP

PostPostao/la erdedi » 02 stu 2014, 00:02

Martine pozdrav,
Normalno je da ste primjetili da su PP i program Zajedno slični jer je Zajedno nastalo na temeljima PP koji je prepisao Dinko Bartulović a ja sam prograom osobno dao G. Karino Hromin Šturmu, na dan održavanja referenduma za ulazak u EU. Pokret Patriot je podržavao pokret Zajedno do trenutka dok nismo shvatili...postavljajući pitanja o monetarnoj reformi na njihovoj fb stranici, koja su ostajala bez odgovora i gdje smo u nekoliko navrata blokirani Nostradurus i ja. Još prije sam shvatio da ni Dinko a iz razgovora oči u oči ni Karino uopće ne razumiju Nekreditni monetarni sustav. Kako Karino ponavlja stalno jednu te istu Dinkovu mantru u obliku ovog teksta koji ste i vi ovdje postali, u kojem ima puno istine, odnosno provedivih stvari, što bi eventualno malo popravilo stanje u hrvatskoj, ali nikako ne garantira održivi financijski sustav, a isti je najvažniji problem ne samo hrvatske ekonomije, shvatili smo da su navedeni ljudi obični BLEFERI bez pokrića...Obećavati ljudima plaće od 15 - 75 tisuća kuna u kreditnom sustavu...za to moraš biti pokvaren ili BUDALA...Nadam se da su oni ipak ovo drugo jer se to na neki način može i razumjeti
erdedi

Natrag na “Prijedlozi za razvoj PP”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.